کافه فوتبال

اخرین اخبار از فوتبال ایران جهان

سرپرست تيم صباي قم:مشكلات مالي صبا هنوز حل نشده است

عباس مرادي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به وضعيت تيم فوتبال صباي قم براي بازي امروز در برابر تيم شاهين بوشهر اظهار داشت: فريدون فضلي به دليل مصدوميت به اين بازي نيز نرسيده است و ارشاد يوسفي نيز از حضور در اين ديدار محروم است.
وي با اشاره به محروميت در نظر گرفته شده براي كربكندي سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: با توجه به شرايط جدول ما تمام تلاش خود را خواهيم كرد كه به سه امتياز اين ديدار دست پيدا كنيم.
سرپرست تيم فوتبال صباي قم گفت: البته تيم شاهين بوشهر نيز تيم دست و پا بسته‌اي نيست و قطعا براي حضور در اين ديدار برنامه‌ريزي‌هاي لازم را داشته است.
وي گفت: به هر حال بازيكنان ما مصمم هستند كه سه امتياز اين ديدار را كسب كنند و دست پر از شهر بوشهر باز گردند.
مرادي با اشاره به وضعيت مالي باشگاه صباي قم تصريح كرد: هنوز مشكلات مالي حل نشده است و ما تمام تلاش خود را مي‌كنيم كه اين مسئله هرچه زودتر برطرف شود.
وي با اشاره به اينكه مشكلات مالي بازيكنان صبا را رنج مي‌دهد، خاطرنشان كرد: در اين زمينه پيگيري‌هاي لازم را داشته‌ايم و احتمال زياد در هفته آينده مشكلات مالي حل شده است.
سرپرست صباي قم تاكيد كرد: اميدواريم كه مسئولان حمايت‌هاي لازم را از تيم صبا داشته باشند تا اين تيم در روند رو به رشدي كه در پيش گرفته است، با مشكلي مواجه نشود.

+ نوشته شده در  جمعه 30 بهمن1388ساعت 21:19  توسط سلمان  | 

پرتاب بطري به سوي كمك داور و شعار عليه واعظي

/حاشيه ديدار شاهين و صبا/

به گزارش خبرگزاري فارس، در ابتداي ديدار شاهين و صبا 2 بازيكن به نام هاي امير حسين فشنگچي از صبا و محسن حميدي درگيري فيزيكي پيدا كردند كه اين موضوع باعث متوقف شدن چند دقيقه‌اي بازي شد كه داور با نشان دادن كارت زرد اين 2 بازيكن را جريمه كرد.

* هواداران شاهين در زماني كه تيم‌شان از صبا عقب بود، به دليل اتلاف وقت توسط مهدي واعظي، دروازه بان صبا شعارهايي را عليه او سر دادند و خواستار انجام بازي سريع از سوي وي شدند.

* تماشاگران بوشهري همچنين به دليل اشتباهات كمك داور در تصميمات خود به سمت وي بطري پرتاب كردند. آنها با شعارهايي عليه داور، وي را نيز بي نصيب نگذاشتند.

*تماشاگران شاهين در اعتراض به عملكرد داوري در 5 دقيقه آخر بازي ورزشگاه را ترك كردند.
اين ديدار با نتيجه يك بر صفر به سود صبا به پايان رسيد.

+ نوشته شده در  جمعه 30 بهمن1388ساعت 21:19  توسط سلمان  | 

كربكندي: پيروزي مقابل شاهين بهترين دستاورد نيم فصل دوم بود

به گزارش خبرگزاري فارس، رسول كربكندي پس از برتري يك بر صفر مقابل شاهين بوشهر گفت: بازي دلچسبي نبود و هيچ يك از 2 تيم در حد و اندازه خود فوتبال بازي نكردند. صبا همانند شاهين از كمبود بازيكن رنج مي‌برد.
وي ادامه داد: نباختن در خانه حريف تفكر اول ما است و به نظر من پيروي مقابل شاهين بهترين دستاورد نيم فصل دوم بود.

سرمربي صبا عنوان كرد: در دفاع بازيكن با تجربه‌اي همانند سهراب بختياري زاده داشتيم كه به خوبي وظايف خود را انجام داد و مهدي واعظي نيز علي رغم اينكه مدت‌ها حضور نداشت بازي خوبي را از خود به نمايش گذاشت.
كربكندي تاكيد كرد: در 7 بازي‌ باقيمانده ديگر منطق حرف اول را در مسابقات نمي‌زند و به دليل حساسيت اين موضوع از بين مي‌رود.

وي در مورد شاهين گفت: هافبك‌هاي شاهين بيش از حد پاس‌هاي اشتباه مي‌دادند و اين به سود ما بود. اين تيم در اواخر همان بازي را انجام داد كه ما دوست داشتيم.
كربكندي در مورد داوري گفت: تصميمات داور در نتيجه بازي تاثيري نداشت، اما سوت‌هاي وي در جريان بازي تاثيرگذار بود.
وي در پايان عنوان كرد: صبا با يارگيري ابتداي فصل همه را براي حضور در جمع 4 تيم اميدوار كرده بود، اما متاسفانه اين طور نشد.
+ نوشته شده در  جمعه 30 بهمن1388ساعت 21:18  توسط سلمان  | 

كربكندي: صبا در جدول امنيت كامل ندارد

رسول كربكندي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد ديدار روز جمعه برابر شاهين بوشهر گفت: شاهين شرايط حساسي در جدول ليگ دارد و براي بقا مي‌جنگد از طرف ديگر تيم ما هم هنوز در امنيت كامل نيست. بنابراين بازي سخت و نزديكي داريم.
وي ادامه داد: شاهين بوشهر تيم پرنوساني است، گاهي نتايج خيره‌كننده‌اي كسب كرده و در برخي موارد هم خوب نتيجه نگرفته است.

سرمربي صبا در مورد رفاقت ديرينه‌ خود با سرمربي شاهين بوشهر، اظهار داشت: ايشان مربي من بوده و از بزرگان فوتبال هستند و در سال‌هاي اخير نيز تيم‌ها بسياري را كه شرايط سخت داشته‌اند را نجات داده است. ارتباط و دوستي ما پابرجاست اما رقابت سالمي با ايشان خواهيم داشت.
وي در مورد محروميت خود در اين ديدار عنوان كرد: برخي از مربيان بودنشان كنار زمين خيلي مهم است اما براي من اين طور نيست زيرا در جريان مسابقه كمتر به كنار زمين مي‌روم. حرف‌هايم را در تمرينات و پيش از مسابقه و بين دو نيمه مي‌زنم.روز جمعه هم اگر مطلبي باشد از سوي دستيارانم آن را به بازيكنان منتقل مي‌كنم هرچند بودن روي نيمكت بهتر است.

كربكندي در مورد شكايت سپاهان از خودش گفت: آنها شكايت كردند و من هم به كميته انضباطي رفتم و حرف‌هايم را زدم و حكمي هم برايم صادر كردند كه آن را پذيرفتم و اعتراضي به آن نكردم. ديگر هم حاضر نيستم در اين مورد صحبت كنم.
+ نوشته شده در  چهارشنبه 28 بهمن1388ساعت 22:16  توسط سلمان  | 

كربكندي: نمي‌توانم در عصبانيت كلي‌گويي نكنم

رسول كربكندي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره بازي روز گذشته مقابل فولاد نوين اظهار داشت: بازيكنان صبا ديروز خوب نبودند. بازي را بي تفاوت و بي تحرك انجام دادند و مي توانم بگويم شانس آورديم كه بازي را روز گذشته برديم. دقيقه 20 هم گلرمان اخراج شد و 10 نفره بازي كرديم.
وي درباره محروميت خود در شرايطي كه بعضي مربيان ديگر هم چنين صحبت هايي را مبني بر ناپاكي فوتبال مطرح كرده اند اما با محروميت روبرو نشده اند، عنوان كرد: نمي خواهم در اين زمينه صحبت كنم. حرف هايم را در كميته انضباطي زدم و آقاي شريفي هم قبول دارد در اين فوتبال ناپاكي هايي وجود دارد اما مي گفت من كلي گويي كردم.

سرمربي صبا تصريح كرد: به آقاي شريفي گفتم در لحظه اي كه عصباني هستم نمي توانم به برخي افراد اشاره كنم. خودم در اين فوتبال هستم. مگر مي شود آدم هاي پاك در اين فوتبال نباشند. به هر حال من فكر مي كنم بهترين قاضي در اين موارد مردم و رسانه ها هستند. تصميم هم گرفته ام درباره راي خود اعتراضي نكنم.
كربكندي در پاسخ به اين سئوال كه براي جام حذفي چه برنامه هايي دارد، گفت: بايد منتظر بازي سپاهان و كاوه باشيم. اگر سپاهان اين بازي را ببرد بايد در قم با ما ديدار كند و با توجه به اتفاقاتي كه در بازي برگشت براي دو تيم اتفاق افتاد، بازي سختي خواهد بود. البته بازيكنان صبا در بازي هاي سخت بهتر خود را نشان مي دهند.
وي ادامه داد: از شرايط تيم راضي هستم اما از نتايج گرفته شده رضايت ندارم. چون به اندازه اي كه تلاش مي كنيم نتيجه نمي گيريم. در هر حال جام حذفي راه ميانبر براي رسيدن به آسيا است.

+ نوشته شده در  سه شنبه 20 بهمن1388ساعت 21:44  توسط سلمان  | 

صباي قم با شكست فولاد نوين صعود كرد

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي فولاد نوين اهواز و صباي قم از ساعت 14:30 در ورزشگاه تختي اهواز از مرحله يك شانزدهم نهايي آغاز شد.
محسن بياتي نيا در دقيقه 52 توانست دروازه فولاد را باز كند و صبا با اين پيروزي به مرحله بعدي راه يافت.
قضاوت اين مسابقه بر عهده محمد ملكي بود. وي از فولاد به مرادي، سرلكي و از صبا به مرتضي كاشي، حاجي زاده و بياتي نيا كارت زرد نشان داد. ضمن اينكه در دقيقه 25 بازي مهدي واعظي دروازه بان صبا اخراج شد.
+ نوشته شده در  دوشنبه 19 بهمن1388ساعت 18:38  توسط سلمان  | 

جلسه انضباطي كربكندي و بازيكنان سپاهان و صبا برگزار شد

به گزارش خبرگزاري فارس، قرار بود جلسه انضباطي رسول كربكندي، داود حقي، ارشاد يوسفي، عباس

مرداي از صبا و محسن بنگر و احسان حاج صفي از سپاهان امروز برگزار شود اما به دليل درخواست مسئولان صبا از كميته انضباطي اين جلسه بعدازظهر روز گذشته برگزار شد.
در اين جلسه كليه احضار شدگان حضور يافتند و صحبت هاي خود را پيرامون حواشي ديدار صبا و سپاهان بيان كردند.
قرار است به زودي راي اعلام شود.

+ نوشته شده در  یکشنبه 18 بهمن1388ساعت 18:14  توسط سلمان  | 

مصاف صباي قم و استقلال تهران 15 فروردين برگزار مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، سازمان ليگ برتر فدارسيون فوتبال برنامه هفته بيست و هشتم تا سي‌ام نهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام خليج فارس را اعلام كرد كه بر اين اساس حساس‌ترين بازي صباي قم در هفته‌هاي پيش رو يعني ديدار با تيم فوتبال استقلال تهران روز پانزدهم فروردين ماه سال آينده در قم برگزار مي‌شود.
بر اساس برنامه سازمان ليگ برتر فدراسيون فوتبال، ديدار حساس تيم‌هاي صباي قم و استقلال تهران از هفته سي‌ام نهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام خليج فارس از ساعت 18:45 روز يكشنبه پانزدهم فروردين در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام شهر مقدس قم برگزار مي‌شود.
اما در ساير ديدار‌هاي ليگ برتر تا قبل از مصاف صباي قم و استقلال تهران، تيم فوتبال صباي قم در هفته بيست و هفتم ليگ برتر روز سي‌ام بهمن ماه در ديداري خارج از خانه در بوشهر ميهمان تيم فوتبال شاهين پارس‌جنوبي خواهد بود.
همچنين صباي قم در هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر از ساعت 15:30 روز شنبه پانزدهم اسفند ماه در ديداري خانگي در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام شهر مقدس قم ميزبان تيم فوتبال راه‌آهن شهر ري خواهد بود.
صباي قم در هفته بيست و نهم و پيش از آغاز تعطيلات سال جديد و ديدار با استقلال تهران، در قزوين ميهمان تيم فوتبال پيكان خواهد بود كه اين مسابقه بر اساس برنامه سازمان ليگ برتر از ساعت 15:45 روز جمعه بيست و يكم اسفند ماه در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين برگزار مي‌شود.
چهار ديدار آينده صباي قم در هفته‌هاي بيست و هفتم تا سي‌ام نهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام خليج فارس در حالي برگزار مي‌شود كه صباي قم هم اكنون با كسب 33 امتياز از 26 بازي قبل خود، در مكان هشتم جدول رده‌بندي جاي گرفته است.

+ نوشته شده در  یکشنبه 18 بهمن1388ساعت 18:13  توسط سلمان  | 

صباي قم در اهواز به مصاف فولادنوين مي‌رود

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، بعد از برگزاري ديدارهاي مرحله سوم بيست و دومين دوره مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌‌هاي كشور گراميداشت سالروز آزادسازي خرمشهر، از فردا رقابت‌هاي مرحله چهارم آغاز مي‌شود كه در يكي از حساس‌ترين بازي‌ها، صباي قم به ميهماني تيم فوتبال فولاد نوين اهواز مي‌رود.
اين نخستين بازي تيم فوتبال صباي قم در بيست و سومين دوره رقابت‌هاي جام حذفي فوتبال باشگاه‌هاي كشور است كه در خارج از خانه برابر تيم ليگ دسته اولي فولادنوين اهواز برگزار مي‌شود اما تيم فولاد دومين مسابقه خود را در اين مسابقات برگزار مي‌كند.
صباي قم به همراه بسياري از ديگر تيم‌هاي حاضر در مرحله چهارم، به دليل امتياز ليگ برتري بودن از اين مرحله در جام بيست و سوم شركت مي‌كند اما تيم فوتبال فولاد نوين اهواز در دور سوم با برتري مقابل تيم فوتبال بهزيستي همدان حريف تيم صباي قم در مرحله چهارم اين رقابت‌ها شده است.
بر اساس برنامه اتحاديه فوتبال باشگاه‌هاي كشور كه مسئوليت برگزاري مسابقات فوتبال جام حذفي را دارد، مسابقه تيم‌هاي فوتبال صباي قم و فولادنوين اهواز از دور چهارم مسابقات جام حذفي باشگاه‌هاي كشور گراميداشت سالروز آزادسازي خرمشهر از ساعت 14:30 روز دوشنبه نوزدهم بهمن ماه به ميزباني تيم فولادنوين در ورزشگاه اختصاصي فولاد برگزار مي‌شود.
تيم فولادنوين اهواز در مرحله سوم مسابقات جام حذفي كشور در تلاش براي راه‌يابي به مرحله چهارم، در ورزشگاه ملت شهر همدان مقابل تيم بهزيستي اين شهر به ميدان رفت كه در پايان 90 دقيقه رقابت، با دو گل به پيروزي رسيد و حريف صباي قم در مرحله چهارم شد.
در اين ديدار كه قضاوت آن را غلامرضا مستقيم برعهده داشت و طاهر طاهرخاني و ايوب غلامزاده به عنوان كمك وي را در اين مسابقه همراهي مي‌كردند، صمد سرافراز هر دو گل تيم فوتبال فولادنوين اهواز را وارد دروازه تيم بهزيستي همدان كرد.
صباي قم و فولاد نوين اهواز در شرايطي در مرحله چهارم رقابت‌هاي جام حذفي فوتبال باشگاه‌هاي كشور گراميداشت آزادسازي خرمشهر در مقابل يكديگر به ميدان خواهند رفت كه اين نخستين مصاف دو تيم در تاريخ فعاليت دو باشگاه است زيرا اهوازي‌ها در ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام آزادگان حضور دارند و صباي قم يكي از تيم‌هاي باسابقه ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام خليج فارس محسوب مي‌شود.
نماينده قم در شرايطي گام به فصل جديد رقابت‌هاي فوتبال جام حذفي مي‌گذارد كه در دوره قبل اين مسابقات تا مرحله نيمه نهايي صعود كرد كه در اين مرحله در شرايطي كه در قم ميزبان تيم ذوب آهن اصفهان بود، در ضربات پنالتي نتيجه را واگذار كرد و از صعود به ديدار نهايي بازماند.
صباي قم در دوره قبل جام حذفي در نخستين گام در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام قم ميزبان تيم شموشك نوشهر بود كه با نتيجه شش بر يك حريف خود را شكست داد و در مرحله بعد با شكست سه بر دو تيم فوتبال مس رفسنجان به مرحله نيمه‌نهايي صعود كرد.
صباي قم در مرحله نيمه‌نهايي دوره قبل در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام قم ميزبان ذوب‌آهن اصفهان بود كه بعد از تساوي يك بر يك در وقت‌هاي عادي و اضافي، در ضربات پنالتي مقابل ميهمان خود تن به شكست داد و نتوانست براي سومين بار به فينال اين مسابقات صعود كند. صباي قم در سال 1384 با مربيگري مجيد جلالي در فينال تيم ابومسلم مشهد را در مجموع دو مسابقه رفت و برگشت شكست داد و قهرمان جام حذفي شد و در سال 1386 در دومين حضور خود در فينال در مجموع دو مسابقه رفت و برگشت مغلوب سپاهان اصفهان شد و به مقام نايب قهرماني بسنده كرد.

+ نوشته شده در  یکشنبه 18 بهمن1388ساعت 18:12  توسط سلمان  | 

نامه رسول کربکندی به رئیس کمیته انظباطی:واقعیت درونی بعضی ها که دم از مردانگی می زنند از رفتارشان پ

نامه  رسول کربکندی به رئیس کمیته انظباطی:واقعیت درونی بعضی ها که دم از مردانگی می زنند از رفتارشان پیداست

جناب آقای دکتر شریفی

ریاست محترم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

با توجه به مصاحبه‌های پی‌درپی قلعه‌نویی در رسانه‌ها لازم بود تا پاسخ مسائل مطرح شده توسط ایشان را بدهم تا کمیته انضباطی هم در جریان قرار گیرد. صبح روز شنبه در حالی که جمعه‌شب در برنامه ورزش از نگاه 2 کارشناس داوری اعلام کرد که پنالتی گرفته شده به سود سپاهان صحیح نبوده است، مطلع شدم که سرمربی سپاهان برخلاف اعلام قبلی که گفته بود جواب کربکندی را نمی‌دهم، مصاحبه‌ای تند با ادبیاتی مختص خودش انجام داده که آرزو داشتم ایشان مربی سپاهان نبود تا پاسخ کاملتری به او می‌دادم، چون ایشان در شهر من (اصفهان) کار می‌کند. به مواردی که در مصاحبه‌های دور از ادب خود بیان کرده پاسخ مختصری می‌دهم و قضاوت را به عهده مردم به ویژه مردم صفهان واگذار می‌کنم. بنده به عنوان یک مربی اصفهانی که از نیم‌فصل در صبای قم فعالیت می‌کنم روز بازی با سپاهان برحسب وظیفه اخلاقی، یک سبد گل به محل هتل این تیم فرستادم، چون من خودم هم در این تیم مربیگری کرده بودم و تعدادی از شاگردانم به عنوان مربی و سرپرست در این تیم مشغول به کار هستند. من انجام وظیفه کردم و دیدار صمیمانه‌ای با همه افراد این تیم داشتم اما در بین 2 نیمه و زمانی که ما یک بر صفر از حریف پیش بودیم، رفتم تا با آقای قهرمانی به دلیل اشتباهات پی‌درپی او صحبت کنم که با برخورد زشت آقای قلعه‌نویی روبه‌رو شدم که گفت: بیائید بروید با آن پنالتی‌ای که داور برایتان گرفت! من از این برخورد آن هم در شرایطی که ایشان ما را قبل از بازی بزرگتر، پیشکسوت و ... خطاب کردند بسیار ناراحت شدم و به رختکن رفتم. این مساله باعث حساسیت نتیجه این دیدار شد اما بد نیست بدانید که ما در هفته قبل هم مقابل پاس باختیم با وجود اینکه بسیار خوب بودیم و موقعیتهای زیادی هم از دست دادیم و داور هم یک پنالتی برای ما نگرفت.

اما پاسخ به مصاحبه‌های مختلف ایشان که روز شنبه انجام دادند:

1- بله، اتفاقا در این بازی ضعف داور در طول نیمه اول و دوم و نهایتا گرفتن خطای پنالتی کاملا آشکار بود و من هم مقابل ظلم عکس‌العمل نشان دادم.

2- اتفاقا فوتبال ناپاک برای ما دکان نشده، بلکه برای آنهایی دکان شده که قراردادشان مرحله‌ای است و با عناوین، مبالغ بیشتری می‌گیرند. قطعا آنها نیاز به دکان دارند نه ما.

3-در مورد اینکه گفته‌اند من فرق بازی مستقیم و سانتر از جناحین را نمی‌دانم، بهتر است یک بار فیلم بازی را ببینند تا به نوع بازی تاکتیکی تیمشان بیشتر آشنا شوند و من هم سعی می‌کنم در فرصتی در کلاس درس ایشان شرکت نموده تا تفاوت بازی مستقیم و غیره را آموزش ببینم و به پازل تاکتیکی ایشان هم نزدیک شوم. ایشان فرق بازی مستقیم و سانتر از جناحین را می‌داند که فصل گذشته همراه با استقلال قهرمان آسیا شد!

 

4- تیزهوشی تاکتیکی تیم ایشان اگر با بازی زیبای آقای قهرمانی هماهنگ نمی‌شد و بازی را باخته بودند نمی‌دانم چه چیزی برای گفتن داشتند.

 

5- ایشان گفته‌اند من روی هر توپی اعتراض می‌کردم این در حالی است که من به جز 2 مورد و بعد از اعلام پنالتی برخلاف ایشان که 90 دقیقه کنار خط حضور فعال در صحبت با داور دارند اصلا کنار خط نمی‌آیم.

 

6- ایشان گفته‌اند اگر فوتبال کثیف است چرا ما تلاش می‌کنیم که بیائیم. باید بگویم اولا من هیچ تلاشی برای آمدن نکرده‌ام و تیمی هم که مرا به همکاری دعوت کرده، تیمی است که مدیریت آن تفکرات یکسانی با من دارد و سالم و بدون مسائل حاشیه‌ای کار می‌کنند اما هستند کسانی که برای آمدن و ماندن دست به هر کاری نمی‌زنند و شاید کسانی باشند که دوست نداشته باشند افرادی مثل آقایان یاوری، مایلی‌کهن، من و ... در این فوتبال حضور داشته باشند.

 

7- در پاسخ به سوابق مربیگری من و اینکه به من در اصفهان تیم نمی‌دهند باید بگویم که قضاوت در مورد عملکرد بنده درتجربه و سن ایشان نمی‌گنجد و قطعا در مورد سابقه من باید از بزرگترهای خودشان سوال کنند چون زمانی که من در سن 32 سالگی سرمربی تیم منتخب اصفهان در لیگ قدس بودم و قهرمان ایران شدیم شاید آقای قلعه‌نویی در تدارک شروع فوتبال بودند و تعجب می‌کنم که ایشان اینقدر سریع مربیگری من در ذوب‌آهن و نتایجی که در طول 3 سال مقابل تیم ایشان و قهرمانی در جام حذفی داشتم را فراموش کرده‌اند. افتخار من در طول سالها مربیگری صداقت و سلامت بوده و تربیت شاگردانی که اکثریت آنها امروز به کار مربیگری مشغولند.

من در همین تیم سپاهان هم کار کرده و مقام سوم لیگ را بدست آوردم و با مردم اصفهان و به خصوص طرفداران این تیم هیچ مشکلی نداشته و آقای قلعه‌نویی نمی‌توانند مردم فهیم و نکته‌سنج اصفهان را تحت تاثیر قرار داده و من را مقابل مردم شهری که سالها با عشق و علاقه برایشان تلاش کرده‌ام قرار دهند. آقایان گفته‌اند که من مقابل توهین تماشاگران به اصفهانی‌ها واکنشی نشان ندادم در حالی که به آقای مرادی تذکر دادم و او هم این موضوع را به تماشاگران انتقال داد و شعارها هم قطع شد. در ضمن من مثل بعضی‌ها روی سکوها آدم ندارم که تماشاگران را ساکت یا آنها را تحریک کنم.

8- اما نگرانی ایشان از اینکه صبای قم به دسته یک نرود. من از نگرانی ایشان تشکر کرده و امیدوارم قضاوت داوران همچون بازی با سپاهان مقدمات رفتن به دسته اول را برای ما فراهم نکند. ای کاش این بازی از تلویزیون پخش می‌شد تا پازلهای تاکتیکی حریف را مردم می‌دیدند و متوجه صحت حرفهای من می‌شدند. مصاحبه‌های گستاخانه در رسانه‌ها و رفتارهای بی‌ادبانه در کنار زمین نشان‌دهنده واقعیت درونی افرادی است که مقابل دوربین‌های تلویزیونی دم از مردانگی و احترام به پیشکسوت می‌زنند.

در نهایت من چه انتظاری می‌توانم از کسی داشته باشم که به تیم استقلال که ادعای عشق به آن را دارد تا حد قطع ریشه آن پیش می‌رود در پاسخ به مصاحبه تلویزیونی من رفتاری غیر از این داشته باشد.

تاسف من از این است که عده‌ای از مسئولان باشگاه سپاهان هم به بهانه توهین من به مردم اصفهان به شکل ناجوانمردانه‌ای با احساسات مردم علیه من استفاده می‌کنند. در مورد شکایت باشگاه سپاهان هم باید بگویم که شکایت برای هر کسی آزاد است و به هر مرجعی می‌توان شکایت کرد. باشگاه سپاهان به دفعات از افراد، روزنامه‌ها و موسسات به دلایل مختلف شکایت کرده که اگر از من هم شکایت کنند جای تعجب ندارد.من در مصاحبه مطبوعاتی بعد از مسابقه به کثیف بودن فوتبال و بازی مستقیم و بلند سپاهان اشاره کرده‌ام و همچنین به قضاوت داور. در هر 3 مورد هم دلایل خودم را دارم و جوابگو هستم و دلیل این همه سروصدا و مصاحبه و جوسازی‌ها را نمی‌دانم.

با این همه هزینه‌های میلیاردی، اردوها، مشاوران، همراهان، بازیکنان ملی‌پوش و همراهی یک لشکر مدیر و برنامه‌ریز و مشاوران مطبوعاتی، قضاوتهای داوران در بازیهای گذشته این تیم و ... واقعا انتظار دارند بنده به عنوان مربی یک تیم مقابل آنها دستهایم را به علامت تسلیم بالا ببرم و وجدان کاری خودم را زیر پا بگذارم. مگر همین آقای قلعه‌نویی زمانی که در استقلال بود بیشترین درگیری را با تیم سپاهان، مدیران و تماشاگرانش نداشت؟مگر درگیری با مایلی‌کهن، واعظی آشتیانی، صمد مرفاوی، رحیم‌پور و ... جزو کارنامه و فعالیتهای حاشیه‌ای ایشان نبوده که من انتظاری غیر از این داشته باشم.

+ نوشته شده در  سه شنبه 13 بهمن1388ساعت 19:19  توسط سلمان  | 

احضار كربكندي و 4 بازيكن صبا و سپاهان به كميته انضباطي

به گزارش خبرگزاري فارس، حوادث رخ داده در ديدار سپاهان و صبا و جنجال هاي پيش آمده به دليل مسائل داوري باعث شد كميته انضباطي رسول كربكندي، داود حقي و ارشاد يوسفي از تيم صبا و محسن بنگر و احسان حاج صفي از تيم سپاهان را احضار كند.
مهدي تاج نيز در گفت و گو با خبرگزاري فارس اعلام كرده بود دوشنبه هفته آينده به پرونده اين بازي رسيدگي مي شود.

+ نوشته شده در  سه شنبه 13 بهمن1388ساعت 19:18  توسط سلمان  | 

جلسه انضباطي ديدار صبا و سپاهان دوشنبه آينده تشكيل مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس، جلسه رسيدگي به مسائل انضباطي اتفاقات بازي صباي قم و سپاهان كه در هفته بيست‌و پنجم رخ داد، روز دوشنبه هفته آينده در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال تشكيل مي‌شود و درباره حواشي اين ديدار تصميم گيري خواهد شد.
مهدي تاج، نايب رئيس فدراسيون فوتبال در اين زمينه به خبرنگار فارس گفت: مستندات لازم براي رسيدگي به مسائل 2 تيم صباي قم و سپاهان آماده شده و در اختيار كميته انضباطي قرار گرفته است تا روز دوشنبه هفته آينده درباره حواشي اين ديدار تصميم گيري شود.
+ نوشته شده در  سه شنبه 13 بهمن1388ساعت 19:17  توسط سلمان  | 

كربكندي: هنوز هم مي‌گويم فوتبال ايران كثيف است

به گزارش خبرگزاري فارس، رسول كربكندي پس از تساوي يك بر يك برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت:ذوب‌آهن را خوب مي‌شناختيم. اين تيم يكي از بهترين تيم‌ها است كه كارهاي گروهي خوبي انجام مي‌دهد اما با شناختي كه داشتيم، راه‌هاي نفوذ تيم را بستيم به طوري كه اين تيم 2 بازيكن از بهترين‌هايش را تعويض كرد.
وي ادامه داد: در اين مسابقه چند فرصت عالي گلزني را از دست داديم. بازيكنان ما هنوز خودشان را باور ندارند و در گلزني مشكل داريم.

سرمربي صبا در مورد درگيري‌هاي هفته گذشته‌اش با سپاهان گفت: در طول 20 سال مربيگري‌ام اينقدر عصباني نشده بودم. علت عصبانيتم اين بود كه تلاش بازيكنان و جوانان تيم هدر رفت. من با كسي دعوا ندارم. به خاطر نتيجه مساوي هم دعوا نمي‌كنم همين طور كه امروز مساوي كرديم. فوتبال براي رفاقت‌ها و نزديك شدن دل‌ها است.
كربكندي در مورد اينكه هنوز هم به اينكه فوتبال ما كثيف است، اعتقاد دارد يا نه، گفت: بله هنوز معتقدم فوتبال ما كثيف است و از مسئولان مي‌خواهم به آن رسيدگي كنند. مسئولان سياسي بايد وارد مسائل فوتبال شوند.95 درصد هزينه فوتبال را دولت مي‌دهد بنابراين همه چيز بايد تحت كنترل سازمان تربيت‌بدني باشد.

وي ادامه داد: شايد تاوان مسائلي را كه مي‌گويم بدهم. هر كس كه مي‌گويد فوتبال ما كثيف نيست، ملاحظه مي‌كند اما من بدون ملاحظه حرف مي‌زنم و شايد تاوان آن را بدهم.
سرمربي صباي قم در مورد اينكه چرا امروز برخلاف هفته گذشته همه چيز دوستانه بود،عنوان كرد:‌ به اين دليل كه تمامي كادر و اعضاي باشگاه ذوب‌آهن اصفهاني بودند و مشكلي وجود نداشت.

+ نوشته شده در  سه شنبه 13 بهمن1388ساعت 19:16  توسط سلمان  | 

صبا و ذوب‌آهن به تساوي رسيدند

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 15:15 در ورزشگاه يادگار امام قم و در حضور 7 هزار تماشاگر برگزار شد.
محسن بياتي‌نيا در دقيقه 40 براي صبا گلزني كرد و پيام صادقيان در دقيقه 68 گل ذوب آهن را به ثمر رساند.
خداداد افشاريان داور مسابقه به كيوان امرايي، قاسم حدادي فر و حسن اشجاري از ذوب آهن و عليرضا لطيفي از صباي قم كارت زرد نشان داد.
رسول كربكندي سرمربي ذوب آهن به دليل محروميت در اين ديدار از روي سكو بازي را دنبال كرد.
با اين تساوي صبا 33 و ذوب آهن 46 امتيازي شد.
+ نوشته شده در  سه شنبه 13 بهمن1388ساعت 19:15  توسط سلمان  | 

كربكندي: قلعه‌نويي با ادبيات خاص خودش مردم را فريب مي‌دهد

به گزارش خبرگزاري فارس، رسول كربكندي در مورد درگيري‌هاي لفظي اخيرش با قلعه نويي و تيم سپاهان اظهار داشت: در ديدار با سپاهان خسارت ديديم و سه امتياز مسابقه از دستمان رفت كه بخشي از آن مربوط به اشتباهات خودم و برخي مربوط به اشتباهات داوري بود. در پايان بازي هم حرف هايي زدم كه بر اساس اعتقادم بود.

وي ادامه داد: قلعه نويي نيز عليه من مصاحبه كرد و با ادبيات و لفظ خودش صحبت كرد. يك سري از حرف‌هايش را جواب دادم اما اكنون تمركزم بر روي ديدار با ذوب آهن است. بهتر است مسئولان ورزش به مسائل رسيدگي كنند. اگر هر چيزي سر جاي خودش و قانون مند باشد، هر كس در فوتبال در جايگاه خودش به مسائل اين رشته رسيدگي مي‌كند.

كربكندي در مورد اينكه قلعه نويي مي‌گويد اگر فوتبال ناپاك است چرا او وارد آن شده و شكايت باشگاه سپاهان عنوان كرد: سپاهان در شكايت كردن يد طولايي دارد و حق هم دارد. من اعتقاد خودم را گفتم. وقتي صحبت از منشور اخلاقي مي‌شود و وقتي عده‌اي دستگير مي‌شوند اين نشان مي‌دهد كه آنقدر فوتبال مسئله دار است كه واژه ناپاك كلمه‌ بدي براي فوتبال نيست. نمي‌دانم وقتي صحبت از فوتبال ناپاك مي‌شود چرا به سپاهان برمي‌خورد. من براي ماندن در فوتبال سر و دست نمي‌شكنم. اگر افرادي كه پاك كار مي‌كنند از فوتبال بروند برخي خوش به حالشان مي‌شود به همين دليل در فوتبال هستيم.

كربكندي در مورد اظهارات قلعه نويي مبني بر اينكه او تفاوت عمق دفاع و كناره‌ها را نمي‌داند، عنوان كرد: اين ادبيات خاص اوست. قلعه نويي پيش از مسابقه من را بزرگتر و پيشكسوت خود ناميد. او با ادبياتي كه بلد است عوام فريبي مي‌كند و مي‌خواهد مردم را گول بزند اما پس از مسابقه من تبديل به مربي‌اي شدم كه تفاوت عمق و كناره‌ها را نمي‌فهمد. اين ديدگاه مربي‌اي است كه خود را در سطح بالاي كشور مي‌داند. زماني كه قلعه نويي كوچكتر از اينها بود من مربي تيم‌هاي بزرگي بودم.

كربكندي خاطرنشان كرد: به هر حال برخي از مسائل به آقايان برخورده است. 58 سال در اصفهان بودم و 30 سال در فوتبال اصفهان كار كرده‌ام اما حال افرادي كه شش ماه است به اصفهان رفته اند عليه من جو سازي مي‌كنند و مي‌خواهند اصفهاني‌ها را عليه من قرار دهند. مطمئن هستم آنها كاري خواهند كرد كه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان نيز به من فحاشي كنند. اين مسئله دور از انتظار نيست.
وي ادامه داد: قلعه نويي مدام از داوري حمايت مي‌كند و اين طبيعي است زيرا تمام تيم‌ها برابر سپاهان از اشتباهات داوري ضربه خورده‌اند. چرا همه اشتباهات بايد به سود يك تيم باشد؟ من حرف‌هايم را زده‌ام و پاسخگوي آنها خواهم بود.

+ نوشته شده در  دوشنبه 12 بهمن1388ساعت 19:53  توسط سلمان  | 

مصاف صبا و ذوب آهن با شعار صلح و دوستي

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، بيست و ششمين هفته از نهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور فردا آغاز مي‌‌شود و طي آن تيم فوتبال صباي قم در ديداري بسيار حساس ميزبان تيم دوم ليگ برتر يعني ذوب آهن اصفهان است.
مصاف صبا و ذوب آهن در يكي از حساس‌ترين بازي‌هاي هفته بيست و ششم در حالي در قم برگزار مي‌شود كه تنها چهار روز از خاطرات تلخ دقايق پاياني مسابقه صبا و سپاهان در قم مي‌گذرد اما به نظر مي‌رسد هر دو تيم مايل هستند در اين مسابقه با تكيه بر شعار صلح و دوستي در كمال آرامش در مقابل يكديگر به ميدان بروند.
به هر حال خاطرات تلخ دقايق پاياني مسابقه صبا و سپاهان كه تنها به خاطر اشتباه محسن قهرماني داور آن مسابقه رخ داد، پشت سر گذاشته شده است و مطمئنا هم مسئولان صبا و هم مسئولان ذوب آهن در اين مسابقه به دنبال ارائه فوتبالي پاك و به دور از حواشي ناپسند خواهند بود.
در مصاف حساس صباي قم و ذوب آهن اصفهان، شاگردان رسول كربكندي در تيم صباي قم در خانه قطعا به دنبال كسب پيروزي و توقف شاگردان منصور ابراهيم‌زاده خواهند بود اما در سوي ديگر ميدان ذوب آهن اصفهان كه از بازي‌ رفت مقابل صباي قم پيروزي شيرين دو بر يك را كسب كرده است، براي حفظ موقعيت خود در مكان دوم و جبران ناكامي بازي هفته قبل برابر پاس همدان انگيزه‌هاي زيادي برابر صباي قم دارد.
تيم‌هاي صباي قم و ذوب آهن اصفهان در شرايطي در بازي بيست و ششم خود در ليگ نهم از ساعت 15 و 15 دقيقه عصر سه ‌شنبه سيزدهم بهمن ماه در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام شهر مقدس قم برابر يكديگر به ميدان مي‌روند كه اين مسابقه و سه امتياز آن براي هر دو تيم اهميت زيادي دارد.
در اين مصاف هر يك از اين دو تيم انگيزه‌هاي متفاوتي دارند، در يك سوي ميدان صباي قم در خانه با هدف شكست ذوب آهن و جبران باخت بازي رفت تلاش مي‌كند، ضمن اينكه مطمئنا منصور كربكندي دوست ندارد در مقابل تيم سابق خود به راحتي امتياز از دست بدهد.
كربكندي در ديدار هفته گذشته با سپاهان اصفهان مقابل همشهريان خود تا دو دقيقه به پايان مربي سربلندي بود اما يك اشتباه از مدافعان صبا و اشتباهي فاحش از محسن قهرماني داور آن ديدار سبب شد، برتري صبا به راحتي از دست برود.
همچنين شاگردان منصور ابراهيم‌زاده در تيم ذوب آهن اصفهان نيز براي اينكه فاصله خود با تيم‌هاي سوم و چهارم جدول يعني استقلال و پيروزي تهران را حفظ كرده يا آن را بيشتر كنند، با تمام قوا برابر صبا به ميدان خواهند آمد تا همچون بازي رفت با سه امتياز مسابقه قم را ترك كنند.
دو تيم آخرين بار در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام شهر مقدس قم، در مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي جام حذفي فوتبال باشگاه‌هاي كشور در فصل 1387ـ 1388 به مصاف يكديگر رفتند كه بعد از تساوي در وقت‌هاي عادي و اضافي، در ضربات پنالتي تيم ذوب آهن مقابل صباي قم به پيروزي رسيد و با راهيابي به ديدار فينال و شكست تيم راه آهن، عنوان قهرماني جام حذفي را از آن خود كرد.
اما پيش از ديدار در جام حذفي، دو تيم در بازي برگشت فصل گذشته در قم برابر يكديگر قرار گرفتند كه در آن مسابقه فيروز كريمي سرمربي صباي قم بود و هدايت سپاهان را همچون اين بازي منصور ابراهيم‌زاده عهده داد بود اما مصاف دو تيم در نهايت با تساوي بدون گل همراه بود.
صباي قم از زمان حضور رسول كربكندي در سه مسابقه برابر تيم‌هاي سايپا، پاس همدان و تراكتورسازي باخته است، در سه ديدار برابر ابومسلم مشهد، استيل‌آذين تهران و استقلال‌اهواز به پيروزي رسيده و در سه مسابقه نيز مقابل پيروزي تهران، سپاهان اصفهان و مس كرمان به تساوي دست يافته است.
صباي قم در حال حاضر با 32 امتياز در رده دهم جدول رده‌بندي ايستاده است و تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با 45 امتياز مكان دوم جدول رده‌بندي را در اختيار دارد.
+ نوشته شده در  دوشنبه 12 بهمن1388ساعت 19:51  توسط سلمان  | 

رسول کربکندی در نامه‌ای به شریفی جواب قلعه‌نویی را داد:گستاخی واقعیت درونی افرادی است که از مردانگی

خبرگزاری فوتبال ایران- جنگ رسانه‌ای امیر قلعه‌نویی و رسول کربکندی مهمترین حاشیه هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر بود.دراین میان قلعه‌نویی بعد از حرف‌های کربکندی در کنفرانس مطبوعاتی، جواب سرمربی صبا را داد و حالا این کربکندی است که با ارسال یک نامه به رئیس کمیته انضباطی جواب حرف‌های سرمربی سپاهان را می‌دهد.

در نامه کربکندی به مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی،که در اختیار خبرگزاری فوتبال ایران قرار گرفت، آمده است:

 جناب آقای دکتر شریفی ریاست محترم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال:

 

با توجه به مصاحبه‌های پی‌درپی قلعه‌نویی در رسانه‌ها لازم بود تا پاسخ مسائل مطرح شده توسط ایشان را بدهم تا کمیته انضباطی هم در جریان قرار گیرد. صبح روز شنبه در حالیکه جمعه‌شب در برنامه ورزش از نگاه دو کارشناس داوری اعلام کرد که پنالتی گرفته شده به سود سپاهان صحیح نبوده است،مطلع شدم که سرمربی سپاهان برخلاف اعلام قبلی که گفته بود جواب کربکندی را نمی‌دهم، مصاحبه‌ای تند با ادبیاتی مختص خودش انجام داده که آرزو داشتم ایشان مربی سپاهان نبود تا پاسخ کامل‌تری به او می‌دادم. چون ایشان در شهر من اصفهان کار می‌کند به مواردی که در مصاحبه‌های دور از ادب خود بیان کرده پاسخ مختصری می‌دهم و قضاوت را به عهده مردم به ویژه مردم صفهان واگذار می‌کنم.بنده به عنوان یک مربی اصفهانی که از نیم‌فصل در صبای قم فعالیت می‌کنم روز بازی با سپاهان برحسب وظیفه اخلاقی، یک سبد گل به محل هتل این تیم فرستادم چون من خودم هم در این تیم مربیگری کرده بودم و تعدادی از شاگردان من به عنوان مربی و سرپرست در این تیم مشغول به کار هستند.من انجام وظیفه کردم و دیدار صمیمانه‌ای با همه افراد این تیم داشتم ولی در بین دو نیمه و زمانی که ما یک بر صفر از حریف پیش بودیم ،رفتم تا با آقای قهرمانی به دلیل اشتباهات پی‌درپی او صحبت کنم که با برخورد زشت آقای قلعه‌نویی روبه‌رو شدم که گفت:" بیائید بروید با آن پنالتی‌ای که داور برایتان گرفت!" من از این برخورد آن هم در شرایطی که ایشان ما را قبل از بازی بزرگتر، پیش‌کسوت و ... خطاب کردند بسیار ناراحت شدم و به رختکن رفتم. این مسئله باعث حساسیت نتیجه این دیدار شد ولی بد نیست بدانید که ما در هفته قبل هم در مقابل پاس باختیم علی‌رغم اینکه بسیار خوب بودیم و موقعیت‌های زیادی هم از دست دادیم و داور هم یک پنالتی برای ما نگرفت.اما پاسخ به مصاحبه‌های مختلف ایشان که روز شنبه انجام دادند:

 

1- بله، اتفاقا در این بازی ضعف داور در طول نیمه اول و دوم و نهایتا گرفتن خطای پنالتی کاملا آشکار بود و من هم در مقابل ظلم عکس‌العمل نشان دادم.

2- اتفاقا فوتبال ناپاک برای ما دکان نشده،بلکه برای آنهایی دکان شده که قراردادشان مرحله‌ای است و با عناوین، مبالغ بیشتری می‌گیرند. قطعا آنها نیاز به دکان دارند نه ما.

3-در مورد اینکه گفته‌اند من فرق بازی مستقیم و سانتر از جناحین را نمی‌دانم،بهتر است یک بار فیلم بازی را ببینند تا به نوع بازی تاکتیکی تیم‌شان بیشتر آشنا شوند و من هم سعی می‌کنم در فرصتی در کلاس درس ایشان شرکت نموده تا تفاوت بازی مستقیم و غیره را آموزش ببینم و به پازل تاکتیکی ایشان هم نزدیک شوم.ایشان فرق بازی مستقیم و سانتر از جناحین را می‌داند که فصل گذشته همراه با استقلال قهرمان آسیا شد!

4- تیزهوشی تاکتیکی تیم ایشان اگر با بازی زیبای آقای قهرمانی هماهنگ نمی‌شد و بازی را باخته بودند نمی‌دانم چه چیزی برای گفتن داشتند.

5- ایشان گفته‌اند من روی هر توپی اعتراض می‌کردم این در حالی است که من به جز دو مورد و بعد از اعلام پنالتی برخلاف ایشان که 90 دقیقه کنار خط حضور فعال در صحبت با داور دارند اصلا کنار خط نمی‌آیم.

6- ایشان گفته‌اند اگر فوتبال کثیف است چرا ما تلاش می‌کنیم که بیائیم.باید بگویم اولا من هیچ تلاشی برای آمدن نکرده‌ام و تیمی هم که مرا به همکاری دعوت کرده، تیمی است که مدیریت آن تفکرات یکسانی با من دارد و سالم و بدون مسائل حاشیه‌ای کار می‌کنند. ولی هستند کسانی که برای آمدن و ماندن دست به هر کاری نمی‌زنند و شاید کسانی باشند که دوست نداشته باشند افرادی مثل آقایان یاوری، مایلی‌کهن، من و ... در این فوتبال حضور داشته باشند.

7- در پاسخ به سوابق مربیگری من و اینکه به من در اصفهان تیم نمی‌دهند باید بگویم که قضاوت در مورد عملکرد بنده درتجربه و سن ایشان نمی‌گنجد و قطعا در مورد سابقه من باید از بزرگترهای خودشان سئوال کنند چون زمانی که من در سن 32 سالگی سرمربی تیم منتخب اصفهان در لیگ قدس بودم و قهرمان ایران شدیم شاید آقای قلعه‌نویی در تدارک شروع فوتبال بودند و تعجب می‌کنم که ایشان اینقدر سریع مربیگری من در ذوب‌آهن و نتایجی که در طول سه سال مقابل تیم ایشان و قهرمانی در جام حذفی داشتم را فراموش کرده‌اند. افتخار من در طول سال‌ها مربیگری صداقت و سلامت بوده و تربیت شاگردهایی که اکثریت آنها امروز به کار مربیگری مشغولند.من در همین تیم سپاهان هم کار کرده و مقام سوم لیگ را به دست آوردم و با مردم اصفهان و بخصوص طرفداران این تیم هیچ مشکلی نداشته و آقای قلعه‌نویی نمی‌توانند مردم فهیم و نکته‌سنج اصفهان را تحت تاثیر قرار داده و من را مقابل مردم شهری که سال‌ها با عشق و علاقه برایشان تلاش کرده‌ام قرار دهند.آقایان گفته‌اند که من در مقابل توهین تماشاگران به اصفهانی‌ها واکنشی نشان ندادم در حالیکه به آقای مرادی تذکر دادم و او هم این موضوع را به تماشاگران انتقال داد و شعارها هم قطع شد.در ضمن من مثل بعضی‌ها روی سکوها آدم ندارم که تماشاگران را ساکت کنم یا آنها را تحریک کنم.

8- اما نگرانی ایشان از اینکه صبای قم به دسته یک نرود.من از نگرانی ایشان تشکر کرده و امیدوارم قضاوت داوران همچون بازی با سپاهان مقدمات رفتن به دسته اول را برای ما فراهم نکند.ای کاش این بازی از تلویزیون پخش می‌شد تا پازل‌های تاکتیکی حریف را مردم می‌دیدند و متوجه صحت حرف‌های من می‌شدند.مصاحبه‌های گستاخانه در رسانه‌ها و رفتارهای بی‌ادبانه در کنار زمین نشان‌دهنده واقعیت درونی افرادی است که در مقابل دوربین‌های تلویزیونی دم از مردانگی و احترام به پیشکسوت می‌زنند.

در نهایت من چه انتظاری می‌توانم از کسی داشته باشم که به تیم استقلال که ادعای عشق به آن را دارد تا حد قطع ریشه آن پیش می‌رود در پاسخ به مصاحبه تلویزیونی من رفتاری غیر از این داشته باشد.

تاسف من از این است که عده‌ای از مسئولان باشگاه سپاهان هم به بهانه توهین من به مردم اصفهان به شکل ناجوانمردانه‌ای با احساسات مردم بر علیه من استفاده می‌کنند.در مورد شکایت باشگاه سپاهان هم باید بگویم که شکایت برای هر کسی آزاد است و به هر مرجعی می‌توان شکایت کرد. باشگاه اصفهان به دفعات از افراد، روزنامه‌ها و موسسات به دلایل مختلف شکایت کرده که اگر از من هم شکایت کنند جای تعجب ندارد.من در مصاحبه مطبوعاتی بعد از مسابقه به کثیف بودن فوتبال و بازی مستقیم و بلند سپاهان اشاره کرده‌ام و همچنین به قضاوت داور. در هر سه مورد هم دلایل خودم را دارم و جوابگو هستم و دلیل این همه سروصدا و مصاحبه و جوسازی‌ها را نمی‌دانم.

با این همه هزینه‌های میلیاردی، اردوها، مشاوران، همراهان، بازیکنان ملی‌پوش، و همراهی یک لشگر مدیر و برنامه‌ریز و مشاوران مطبوعاتی، قضاوت‌های داوران در بازی‌های گذشته این تیم و ... واقعا انتظار دارند بنده به عنوان مربی یک تیم در مقابل آنها دست‌هایم را به علامت تسلیم بالا ببرم و وجدان کاری خودم را زیر پا بگذارم. مگر همین آقای قلعه‌نویی زمانی که در استقلال بود بیشترین مسئله و درگیری را با تیم سپاهان، مدیران و تماشاگرانش نداشت؟مگر درگیری با مایلی‌کهن، واعظی آشتیانی، صمد مرفاوی ،رحیم‌پور و ... جزو کارنامه و فعالیتهای حاشیه‌ای ایشان نبوده که من انتظاری غیر از این داشته باشم.

+ نوشته شده در  یکشنبه 11 بهمن1388ساعت 19:56  توسط سلمان  | 

باشگاه سپاهان از كربكندي شكايت كرد

به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه سپاهان اعلام كرد: به علت تهمت ها، اظهارات توهين آميز و به دور از ادب و اخلاق رسول كربكندي، سرمربي تيم فوتبال صباي قم كه پس از ديدار سپاهان و صبا عنوان شد از وي به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال شكايت كرده ايم.
كربكندي پس از ديدار صبا و سپاهان در اظهاراتي خطاب به قلعه نويي گفته بود، اميدوارم آقاي قلعه‌نويي همه بازي‌هايش را همين طور به پيش ببرد. اين فوتبال سالم به پيش نمي‌رود و من براي اين فوتبال متاسفم.
+ نوشته شده در  شنبه 10 بهمن1388ساعت 19:52  توسط سلمان  | 

مرادي: جرم كربكندي اين است كه عضو مافيا نيست

عباس مرادي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: از نحوه قضاوت محسن قهرماني در ديدار با سپاهان و اظهاراتي كه پس از اين مسابقه انجام داده به كميته داوران شكايت مي‌كنيم. قضاوت او يك طرفه بود و من خسته شده ام در طي اين سال‌ها كه مدام از اشتباهات غير عمدي داوران حرف زده‌ام.

وي ادامه داد: نمي‌دانم چرا اشتباهات داوري فقط به سود يك تيم رقم مي‌خورد و ساير تيم‌ها از اشتباهات داوري كمتر نفع مي‌برند. در چند روز آينده باشگاه صبا اطلاعيه‌اي در اين زمينه صادر خواهد كرد و من هم حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارم كه آنها را بيان مي‌كنم. حتي اگر اين حرف‌ها باعث شود از فوتبال بروم.
سرپرست صبا با اشاره به اظهارات قهرماني مبني بر تصادف عمدي گفت: او مي‌خواهد توجيه كند. بهترين سرويس را به داوران داديم اما آنها با پرايد در جاده با يك ماشين كه خانواده‌اي در آن بوده تصادف كردند. او از قضاوت بدش دچار استرس بود و تصادف كرد. به خاطر وجدانش تصادف كرد.
وي با بيان اين مطلب كه با قهرماني تماس گرفتم و گفتم اگر مشكلي هست در بيمارستان قم بستري شوند، تصريح كرد: اول مي‌گويد پايم شكسته است پس چرا در قم نماند تا مداوا شود؟ او حرف‌هاي بي ربطي زده است. به خاطر قضاوت مسئله دارش چنين صحبت‌هايي را بيان كرده است. چرا شان و شخصيت استان را زير سئوال مي‌برد. اعلام پنالتي در دقيقه 94 چه عمد باشد چه غيرعمد نكته ديگري است، هر چند 50 مرتبه فيلم بازي را ديده‌ام.
وي افزود: جرم رسول كربكندي اين است كه عضو مافيا نيست. او مي‌خواهد خودش باشد، باشگاه صبا هم مي‌خواهد خودش باشد آيا اين عيب است؟
وي افزود: به قلعه نويي و سپاهان احترام گذاشتيم اما پس از آنكه گل زديم قلعه نويي به كربكندي كه خودش يك اصفهاني است بي احترامي كرد. من مي‌گويم سپاهان بايد آناليز شود. همه مي‌گويند فوتبال ما پاك نيست اما سرمان را در برف كرده ايم. قهرماني با چه قيمتي بايد به دست آيد؟

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 17:56  توسط سلمان  | 

مسئول حراست تربيت بدني قم در گفت‌وگو با فارس:تصادف عمدي نبود، قهرماني بهانه‌جويي مي‌كند

جعفر رضايي‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد اظهارات محسن قهرماني مبني بر عمدي بودن تصادف رانندگي براي داوران مسابقه صبا و سپاهان از سوي تماشاگران صباي‌ قم اظهار داشت: حرف‌هاي قهرماني يك ادعاست. من در صحنه تصادف حاضر شدم و از مهدي‌ سيد‌علي داور چهارم مسابقه كه راننده خودرو هم بود سئوال كردم كه آيا اين تصادف عمدي بود يا نه كه ايشان پاسخ منفي داد. اين سئوال را پيش چشم جلال مرادي ناظر مسابقه پرسيدم.
وي ادامه داد: سيدعلي گفت تصادف ربطي به تماشاگران نداشته و اين حادثه عمدي نبوده است. خودروي داوران با يك پرايد كه اعضاي يك خانواده در آن بودند تصادف كرد و اين افراد تهراني بودند. اگر سرنشينان پرايد قمي بودند برخي اين تصادف را عمدي قلمداد مي‌كردند.

مسئول حراست تربيت بدني استان قم در مورد اينكه قهرماني اين حادثه را عمدي خوانده و به اعتراض تماشاگران صبا به داوران پيش از تصادف اشاره كرده، گفت: قهرماني بهانه جويي مي‌كند.پليس راهنمايي و رانندگي قم هم پرايد را مقصر دانسته بدون آنكه شخص سومي در اين تصادف نقش داشته باشد.شايد پيش از تصادف تماشاگران به تيم داوري اعتراض‌هايي داشته‌اند اما آن اعتراض‌ها ربطي به تصادف نداشت.
رضايي‌نژاد در مورد اينكه رحيمي مقدم از نيروي انتظامي درخواست اسكورت كرده تا آنها از قم خارج شوند به خبرنگار فارس گفت: تهديدي در كار نبود و اگر اين حادثه تصادف هم رخ نمي‌داد مشكلي پيش نمي‌آمد.راننده پرايد هم مي‌گفت سرعت خودروي داوران بسيار زياد بود.در اطراف ماشين داوران نيز خودروهاي نيروي انتظامي بودند و اين تصادف غير عمدي هم رخ داد.

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 17:56  توسط سلمان  | 

فشنگچی:نمی‌دانم چرا همه اشتباهات داوری به سود سپاهان است

فشنگچی در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران در مورد پنالتی بحث‌برانگیز سپاهان در دقایق پایانی می‌گوید: «هنوز هم در شوک این پنالتی هستیم و نمی‌دانیم داور چگونه تشخیص داد که پنالتی بگیرد. داود حقی یک متر از بازیکن حریف فاصله داشت  و در حالی که پشت به بازیکن سپاهان بود توپ به دست یا سینه‌اش خورد. جالب اینجاست که بازیکنان سپاهان بعد از بیرون رفتن توپ به سمت نقطه کرنر رفتند تا ضربه کرنر را بزنند ولی محسن قهرمانی نقطه پنالتی را نشان داد که حتی برای بازیکنان سپاهان هم تعجب‌آور بود.»

او ادامه می‌دهد: «ما تا دقیقه 87 جلو بودیم ولی سپاهان در دقایق پایانی بازی دو بر صفر باخته را عوض کرد. در دقیقه 5 روی من یک خطای پنالتی صورت گرفت که داور آن را اعلام کرد ولی قهرمانی پس از این صحنه به طور کامل نحوه قضاوتش عوض شد و به نفع سپاهان سوت زد. او هرطور که شده می‌خواست پنالتی بگیرد و در نهایت این کار را انجام داد. من واقعا نمی‌دانم چرا اشتباهات داوری در این فصل فقط به سود سپاهان است و این تیم از این اشتباهات ضرر نمی‌کند.»

فشنگچی در پایان حرف‌هایش تاکید می‌کند: «سپاهان مهره‌های بسیار خوبی دارد ولی ما هیچ چیز از این تیم کم نداشتیم در 90 دقیقه حریف را تحت فشار قرار دادیم ولی با اشتباهات داوری نتیجه عوض شد و من از این بابت متاسفم.»

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 12:24  توسط سلمان  | 

ناظر بازي سپاهان و صبا: هيچ اتفاقي در پايان بازي نيفتاد

جلال مرادي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم در رابطه با اتفاقات پس از پايان بازي صباي قم و سپاهان اصفهان گفت: اصلا به هيچ عنوان اتفاقي در پايان بازي صبا و سپاهان نيفتاده است.
وي با بيان اينكه ما حق مصاحبه نداريم، در رابطه با فحاشي بازيكن سپاهان به عكاسان قمي اظهارداشت: هيچ بازيكني به عكاسان توهين نكرده است.
اين اظهارات در حالي از سوي جلال مرادي بيان مي‌شود كه وي تا پايان درگيرهاي بازيكنان سپاهان و عكاسان در زمين مسابقه حضور داشت و با بازيكنان سپاهان از زمين خارج شد.
بنابر گفته عكاسان، طوماري كه در اعتراض به حركات زشت بازيكنان سپاهان توسط اين عكاسان امضا شده بود، وقتي به مرادي داده شد، وي از پيگيري اين موضوع طفره رفته و اظهار داشته است كه اين اتفاقات به وي ارتباط ندارد.

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 12:21  توسط سلمان  | 

حمله شدید کربکندی به سپاهان:براي اين فوتبال ناسالم متاسفم

سايت گل ـ محسن قهرماني تا سوت پنالتي را كشيد ديد كه همه كادرفني صبا از ميرآخوري تا كربكندي گرفته يا ويسي و مرادي مشغول اعتراض به وي هستند.
عباس مرادي سرپرست صبا در توصيف اين صحنه مي‌گويد:«پنالتي؟ به خدا پنالتي نبود به پيغمبر پنالتي نبود اصلا يك درصد هم پنالتي نبود.» و بعد تأكيد مي‌كند كه حالش خوب نيست و بهتر است مصاحبه را قطع كنيم. چون ممكن است حرفي بزند كه باعث محروميتش بشود.
 رسول كربكندي هم كه بلافاصله بعد از سوت پايان بازي براي اعتراض به قهرماني به زمين آمده بود در
و در پاسخ به خبرنگاران قمي،‌ گفت:«اين بازي فقط حاشيه بود و بار فني خاصي نداشت يا حداقل من دوست ندارم در اين زمينه حرف بزنم. اما شما نگاه كنيد مسابقه‌اي كه تا دقيقه 88 حتي يك كارت نداشت چطور به اين وضع افتاد.»
 اين مربي اصفهاني اميد زيادي به برد در اين مسابقه داشت اما در پايان مثل مرادي فقط اعصاب خورد برايش باقي مي‌ماند. مرادي در اين‌باره مي‌گويد:«واقعا كه فوتبال ما پاك است ...»
واما حرفهای آقا رسول در کنفرانس:
راي اين فوتبال ناسالم که سپاهان را اينگونه به قهرماني برساند، متاسفم

رسول کربکندي" روز پنجشنبه پس از پايان ديدار تيم صباي قم با سپاهان که با حاشيه هاي فراوان در پايان با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد، افزود:‌ بازيکنان سپاهان 90 دقيقه زير توپ زدند و حرفي براي گفتن نداشتند.
کربکندي اظهار داشت: بعد از پنالتي که داور در دقيقه پنجم بازي براي صبا گرفت، ديگر هيچ خطايي بر عليه بازيکنان سپاهان اعلام نکرد حال آنکه جاي خارهاي کفش هاي ورزشي بازيکنان سپاهان بر روي پاهاي اميرحسين فشنگچي مشهود است.
وي افزود: اگر داور به اشتباه به ضرر سپاهان پنالتي اعلام کرده، چرا تيم صبا بايد تا پايان بازي تاوان اشتباه داوري را پس بدهد.
کربکندي گفت:‌ فوتبال ايران آلوده است و بايد به حال آن گريه کرد چرا که نتايج بازيهاي از قبل مشخص مي شود.
سرمربي تيم صباي قم در خصوص مسائل فني تيمش نيز گفت:‌ خط دفاعي ما در اين ديدار زير فشار فراوان سپاهاني ها بود و تنها در يک لحظه اشتباه، شاگردان امير قلعه نويي موفق به گلزني شدند.
وي با بيان اينکه چقدر مي توان ظلم و فشار عليه تيم هاي شهرستاني را تحمل کرد، گفت: همگان ديدند که چگونه تيم دهم جدول، سپاهان صدرنشين را آزار داده بود.
کربکندي با اشاره به پنالتي گرفته شده در دقيقه 94 براي سپاهان، گفت: وقتي نتيجه بازي 2 بر يک شد، مطمئن شدم که اين بازي مساوي به پايان مي رسد چرا که داور پيش از ارسال توپ توسط بازيکنان سپاهان ، آماده سوت زدن به نفع اين تيم در محوطه جريمه بود.
وي افزود: براي اين فوتبال ناسالم که سپاهان را اينگونه به قهرماني برساند، متاسفم.

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 0:20  توسط سلمان  | 

محسن قهرماني جان سالم بدر برد ؛حادثه پس از قضاوت پر حرف و حديث

سایت گل- اتومبيل حامل داور بازي قم در راه بازگشت به اتوبان قم –تهران دچار سانحه شد اما كسي در اين حادثه جدي آسيب نديد. البته يكي از مسئولان صبا به سايت گل گفت كه پاي قهرماني در اين حادثه شكسته است و او در حال حاضر در بيمارستان به سر مي‌برد.  این احتمال وجود داشت که بازي بحث برانگيز قم با يك خاطره ناخوشايند به پايان برسد اما به لطف خدا اينگونه نشد. محسن قهرماني داور ديدار صباي قم و سپاهان اصفهان پس از قضاوت پر حرف و حديثش از يك حادثه رانندگي جان سالم بدر برد تا يك هفته سخت و مصيبت بار را در برابر رسانه ها و تيمهاي ليگ برتري در انتظار داشته باشد.  قهرماني پس از قضاوت اين بازي با اتومبيل در مسير اتوبان بازگشت به تهران بود كه اتومبيل حامل وي دچار سانحه مي شود. البته قهرماني از اين حادثه جان سالم بدر مي برد تا همانطور كه گفته شد حداقل يكهفته پرفشار را پيش رو داشته باشد.  با اينحال مي توان انتظار داشت پس لرزه هاي قضاوت قهرماني در بازي سپاهان و صبا و چند سوت مشكوك او به نفع طلايي پوشان اصفهاني ،آنقدر شديد باشد كه حتي اين داور پرحاشيه آرزو كند كه ايكاش اتفاق ديگري افتاده بود! قمي‌ها روي اين حادثه نظر خاصي دارند.  چيزهايي كه خبرنگاران و بازيكنان مي‌گفتند به ترجيع‌بند چوب خدا ختم مي‌شد. البته قضاوت در اين باره بعد از بازبيني فيلم مسابقه امكان‌پذير است.

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 0:18  توسط سلمان  | 

ديدار تيم هاي صباي قم و سپاهان - قم

ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا
ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا
ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا
ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا
ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و سپاهان - قم / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا سانحه تصادف داور بازي در مسير بازگشت از ورزشگاه / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا سانحه تصادف داور بازي در مسير بازگشت از ورزشگاه / ابوالفضل ماهرخ - ايسنا
+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 0:16  توسط سلمان  | 

محسن قهرماني به بيمارستان منتقل شد

به گزارش خبرگزاري فارس، محسن قهرماني، داور ديدار صبا و سپاهان، با اسكورت قابل توجه نيروهاي انتظامي ورزشگاه را ترك كرد و به وسيله اتومبيل شخصي از ورزشگاه خارج شد.
وي آنطور كه گزارشات دريافتي حكايت مي‌كند، با يك پرايد تصادف شديدي كرده و گويا زانوي او نيز آسيب ديده است. اين گزارش حاكي است، محسن قهرماني به بيمارستان منتقل شده است.
جدال دو تيم صباي قم و فولاد مباركه سپاهان اصفهان با تساوي دو بر دو به پايان رسيد. در اين ديدار شاگردان امير قلعه‌نويي در دقايق پاياني به قضاوت محسن قهرماني صاحب يك ضربه پنالتي شده و به اين تساوي ارزشمند دست پيدا كردند.

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 0:15  توسط سلمان  | 

اعتراض‌هاي شديد كربكندي و تحريك هواداران توسط رحمتي

به گزارش خبرگزاري فارس پس از اينكه محسن قهرماني در دقايق پاياني بازي به نفع تيم سپاهان پنالتي گرفت و اين ضربه تبديل به گل شد، رسول كربكندي سرمربي صبا به شدت نسبت به اين تصميم معترض شد و در حالي كه عصبانيت او را كسي نمي‌توانست كنترل كند وارد زمين مسابقه شد.

*داوود حقي كه نسبت به تصميم داور براي گرفتن پنالتي به نفع سپاهان معترض بود به دليل اين اعتراض اخراج شد و در حالي كه با ناراحتي و اعتراض زمين را ترك مي‌كرد به جاي رفتن به رختكن پشت دروازه صبا نشست.

*تصميم داور براي گرفتن پنالتي به نفع سپاهان باعث اعتراض شديد نيمكت نشينان صبا شد به طوري كه جلال مرادي ناظر داوري اين مسابقه براي آرام كردن اين فضا مجبور شد وارد زمين مسابقه شود.

*محسن قهرماني كه به شدت از سوي هواداران تيم صبا تحت فشار بود با كمك ماموران نيروي انتظامي زمين مسابقه را ترك كرد. هواداران صبا به دليل اعتراض به تصميم او هنگامي كه وي به همراه كمك خود قصد ترك زمين را داشت بطري آب پرتاب كردند كه يكي از اين بطري‌ها به كمك قهرماني اصابت كرد.

*هواداران تيم صباي قم پس از پايان بازي به دليل اعتراض به تصميمات داور در اين ديدار فحاشي شديدي عليه تيم داوري انجام دادند. عده‌اي از اين هواداران با ديدن امير حاج‌رضايي؛ مشاور باشگاه سپاهان در جايگاه ويژه با سردادن شعاري با اين مضمون كه «قهرماني به اين سبك فايده ندارد» به وي معترض شدند.

*هواداران صباي قم همچنين عليه بازيكنان سپاهان شعار سر دادند كه الفاظ ركيك آنها باعث شد مهدي رحمتي واكنش نشان دهد. دروازه‌بان سپاهان با حركات خود هواداران صبا را تحريك كرد تا بيشتر شعار دهند.

*هنگامي كه داور به نفع سپاهان پنالتي اعلام كرد عمادرضا قصد ايستادن پشت ضربه را داشت اما همه بازيكنان سپاهان و همچنين امير قلعه‌نويي از عمادرضا خواستند كنار برود و هادي عقيلي ضربه را بزند.

*در جريان بازي هواداران صبا بارها عليه امير قلعه نويي شعار دادند.

*محمدرضا ساكت، محمود كريمي، امير حاج رضايي، اميد طيري، بيوتر، استاندار قم از جمله تماشاگران ويژه اين ديدار بودند.
اين بازي با تساوي 2 بر 2 خاتمه يافت.

+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 0:14  توسط سلمان  | 

حبس سپاهاني‌ها در رختكن و درگيري حاج‌صفي با خبرنگاران

به گزارش خبرگزاري فارس، احسان حاج صفي پس از پايان بازي با يكي از عكاسان حاضر در ورزشگاه درگيري پيدا كرد كه اين درگيري منجر به حضور ساير بازيكنان سپاهان و ديگر خبرنگاران شد.

* به دليل درگيري پايان بازي شماري از ليدرهاي صبا كه سنگ در دست داشتند منتظر خروج اعضاي تيم سپاهان از رختكن بودند. به همين دليل اعضاي تيم سپاهان براي دقايقي در رختكن حبس شدند.

* امير قلعه نويي حاضر نشد در نشست خبري بعد از بازي شركت كند و به جاي او كريم قنبري براي پاسخگويي به خبرنگاران به نشست رفت اما خبرنگاران حاضر در سالن به نشانه اعتراض به نيامدن قلعه نويي به سالن حاضر به پرسيدن سئوال از قنبري نشدند.
ديدار صبا و سپاهان با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد.
+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 0:13  توسط سلمان  | 

سپاهان از شكست مقابل صبا گريخت

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي صباي قم و سپاهان اصفهان از ساعت 15:15 با حضور 5 هزار تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام آغاز شد.
تيم صبا با خطاي سيد جلال حسيني روي فشنگچي در دقيقه 6 صاحب ضربه پنالتي شد و داود حقي توانست اين ضربه را گل كند.
در نيمه دوم در شرايطي كه بازيكنان سپاهان براي جبران نتيجه پا به ميدان گذاشته بودند اين صبا بود كه توانست در دقيقه 57 توسط حميد فرزانه به گل برسد.
در دقيقه 87 ابراهيم توره توانست يكي از گل هاي خورده سپاهان را جبران كند. در دقيقه 92 داور به دليل خطاي هند يكي از بازيكنان صبا اعلام پنالتي به نفع سپاهان كرد. اين توپ را هادي عقيلي به گل تبديل كرد تا شاگردان قلعه نويي با تساوي 2 بر 2 با يك امتياز قم را ترك كنند.
قضاوت اين مسابقه بر عهده محسن قهرماني بود. وي از سپاهان به سيد جلال حسيني و آرماندو كارت زرد نشان داد. داود حقي از صبا در دقيقه 93 اخراج شد.
سپاهان با اين تساوي 49 شد و صدرنشين ماند.
+ نوشته شده در  جمعه 9 بهمن1388ساعت 0:13  توسط سلمان  | 

نوری: با پای مصدوم برای صبا بازی می‌کنم

خبرگزاری فوتبال ایران- یکی از نگرانی‌های رسول کربکندی سرمربی صبای قم برای بازی با سپاهان اصفهان مصدومیت چند بازیکن کلیدی از جمله مسعود نوری هافبک طراح تیمش است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 7 بهمن1388ساعت 20:23  توسط سلمان  | 

مشکلات صبا برای شکستن طلسم مقابل سپاهان

سایت گل- صبا یکی از تیم هایی است که در چند سال اخیر نتایج خوبی مقابل تیم های اصفهانی نگرفته است و در دور رفت بازیهایش را مقابل سپاهان و ذوب آهن با شکست پشت سرگذاشت تا زمینه اخراج محمدحسین ضیایی فراهم شود. صبا بعد از پیروزی مقابل سپاهان در لیگ ششم حرفه ای سه سال است که نتوانسته این تیم را شکست دهد.

 رسول کربکندی که به واسطه شناختش از تیم های اصفهانی امیدوار بود بتواند با حضورش در صبا این رکورد را بشکند با مشکلات بوجود آمده پیش از این بازی حساس بسیار نگران است. بازیکنان صبا سه روز را به علت اعتصاب تمرین نکرده اند و همین مساله باعث نگرانی بیشتر کادر فنی شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 7 بهمن1388ساعت 20:20  توسط سلمان  | 

صبای قم در بین برترين‌هاي اخلاق هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال

سازمان ليگ حرفه‌يي فوتبال برترين هاي هفته بيست و چهام را معرفي کرد.

به گزارش ايسنا، ستاد منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران اسامي برترين هاي هفته بيست و چهارم ليگ برتر فصل نهم را اعلام کرد.

مربي برتر اخلاق: حميد استيلي ازباشگاه استيل آذين

بازيکن برتر اخلاق: خسرو حيدري از باشگاه استقلال تهران

تيمهاي بدون دريافت کارت زرد و اخطار: صباي قم-تراکتورسازي تبريز-استيل آذين تهران

ميزبان برتر: باشگاه پيروزي (ضمن قدرداني از کانون هواداران و تماشاگران باشگاه پيروزي در مسابقه با راه آهن شهر ري.)

مسئول برگزاري برتر مسابقات: سيد عليرضا امامي

فعاليت ويژه برتر فرهنگي: تيم پاس همدان

+ نوشته شده در  چهارشنبه 7 بهمن1388ساعت 20:5  توسط سلمان  | 

كربكندي: حريف قدرتمندي براي سپاهان هستيم

رسول كربكندي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره ديدار فردا با سپاهان اظهار داشت: مسابقات ليگ حساس است و تيم‌ها در بالا، پائين و وسط جدول با انگيزه هستند. هيچ تيمي بي‌تفاوت نشده و مسابقه ما با سپاهان نيز حساس است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 7 بهمن1388ساعت 20:0  توسط سلمان  | 

مصاف تيم صباي قم با سپاهان اصفهان

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، بيست و پنجمين هفته از نهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور فردا آغاز مي‌‌شود و طي آن تيم فوتبال صباي قم در ديداري بسيار حساس ميزبان صدرنشين ليگ برتر يعني سپاهان اصفهان خواهد بود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 7 بهمن1388ساعت 19:59  توسط سلمان  | 

ديدار ارم كيش قم و هيئت كرمان در مصاف فانوس به دستان

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، يازدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور در هفته‌هاي پاياني خود، فردا وارد هفته بيست و دوم مي‌شود و طي آن 14 تيم حاضر در ليگ برتر جدال داغ و حساس خود را پيگيري مي‌كنند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 7 بهمن1388ساعت 19:59  توسط سلمان  | 

کربکندی نگران وضعیت محمد نوری

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران صبا در آستانه این مسابقه دیه‌گو مهاجم برزیلی‌اش را به دلیل شکستگی از ناحیه دنده در اختیار ندارد. در ضمن وضعیت محمد نوری و همچنین همرنگ مبهم است. نوری در بازی قبلی مقابل مس از ناحیه مچ پا دچار آسیب‌دیدگی شد و رسول کربکندی نگران وضعیت این هافبک کلیدی است چرا که نوری هنوز با صبا تمرین نکرده است. این موضوع به طور حتم تیم کربکندی را در فاز تهاجمی دچار مشکلاتی خواهد کرد و شاید با این شرایط محسن بیاتی‌نیا امید اول گلزنی صبا مقابل سپاهان باشد.


 

+ نوشته شده در  سه شنبه 6 بهمن1388ساعت 19:47  توسط سلمان  | 

مسئولان استان قم با جديت حامي تيم صبا هستند

عباس مرادي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم تصريح كرد: شايعه‌ مبني بر حاضر نشدن بازيكنان صباي قم در تمرينات آماده‌سازي به هيچ عنوان صحت ندارد و باشگاه اين موضوع را تكذيب مي‌كند.
وي افزود: در برخي رسانه‌ها خبر تمرين نكردن بازيكنان تيم صبا در روز شنبه منتشر شده بود كه به هيچ عنوان صحيح نيست، زيرا در روز شنبه بازيكنان به دليل سفر طولاني به همدان از سوي كادر فني به استراحت رفته بودند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 6 بهمن1388ساعت 19:18  توسط سلمان  | 

بازيكنان صبا امروز تمرين كردند

عباس مرادي؛ سرپرست تيم صبا در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: شب گذشته بازيكنان با شهرياري؛ مديرعامل باشگاه صبا جلسه داشتند و پس از اين نشست آنها امروز تمرين كردند. ديروز و امروز نيز اگر تيم تمرين نكرد به دليل ريكاوري بود و بازيكنان پس از مسابقه تمرين نكردند.
وي ادامه داد: مبناي باشگاه صبا دوستي و رفاقت است و بازيكنان با مديريت دوست هستند و مشكلي در مجموعه باشگاه وجود ندارد.
مرادي در مورد مشكلات مالي باشگاه عنوان كرد: مسئولين استانداري و شخص استاندار به دنبال حل مشكل هستند و انشا‌ ا... مشكلات برطرف خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه 5 بهمن1388ساعت 18:49  توسط سلمان  | 

عباس مرادي:مبناي باشگاه صبا دوستي و رفاقت است

عباس مرادي:مبناي باشگاه صبا دوستي و رفاقت است

عباس مرادي؛ سرپرست تيم صبای قم اظهار داشت: شب گذشته بازيكنان با شهرياري؛ مديرعامل باشگاه صبا جلسه داشتند و پس از اين نشست آنها امروز تمرين كردند. ديروز و امروز نيز اگر تيم تمرين نكرد به دليل ريكاوري بود و بازيكنان پس از مسابقه تمرين نكردند.
وي ادامه داد: مبناي باشگاه صبا دوستي و رفاقت است و بازيكنان با مديريت دوست هستند و مشكلي در مجموعه باشگاه وجود ندارد.
مرادي در مورد مشكلات مالي باشگاه عنوان كرد: مسئولين استانداري و شخص استاندار به دنبال حل مشكل هستند و انشا‌ ا... مشكلات برطرف خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه 5 بهمن1388ساعت 18:48  توسط سلمان  | 

گلايه سرمربي صباي قم از عملكرد مدافعان تيم‌اش

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، ستاره قمي و ملي‌پوش تيم فوتسال ماهان اصفهان اعلام كرد در صورت مهيا شدن موقعيت به ارم‌ كيش تيم سابقم باز مي‌گردم.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 4 بهمن1388ساعت 19:33  توسط سلمان  | 

ارم‌كيش قم به ماندن در ليگ برتر اميدوارتر شد

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، با اينكه تيم فوتسال ارم‌كيش قم در هفته بيست و يكم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور در خانه مقابل تيم صدراي شيراز نتيجه‌اي بهتر از تساوي سه بر سه كسب نكرد اما از بخت بسيار خوب اين تيم، شكست تيم‌هاي قعرنشين نيز ادامه يافت.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 4 بهمن1388ساعت 19:32  توسط سلمان  | 

بازيكنان صباي قم حاضر به تمرين نشدند

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان صباي قم به دليل مشكلات مالي و عدم پرداخت مطالباتشان از سوي باشگاه امروز حاضر به تمرين نشدند.

عباس مرادي سرپرست صبا با تائيد اين خبر به خبرگزاري فارس گفت: سردار شهرياري مدير عامل باشگاه براي حل مشكل در حال پيگيري موضوع است و اميدواريم اين مسئله هر چه سريع‌تر حل شود.
صبا با 31 امتياز در مكان دهم جدول قرار دارد. اين تيم روز گذشته 2 بر يك برابر پاس همدان شكست خورد.
+ نوشته شده در  شنبه 3 بهمن1388ساعت 18:37  توسط سلمان  | 

صباي قم فرصت پيوستن به مدعيان را از دست داد

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، در بيست و چهارمين هفته از نهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور، تيم فوتبال صباي قم در ديداري خارج از خانه در ورزشگاه شهداي قدس همدان ميهمان تيم فوتبال پاس اين شهر بود كه در نهايت تن به شكست دو بر يك داد و بهترين موقعيت براي رسيدن به جمع بالانشينان جدول رده‌بندي را از دست داد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 3 بهمن1388ساعت 18:36  توسط سلمان  | 

كربكندي: داور بيشتر از مربيان پاس نگران نتيجه بازي بود

به گزارش خبرگزاري فارس، رسول كربكندي پس از شكست 2 بر يك تيمش برابر پاس همدان در هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال اظهار داشت: هر 2 تيم بازي خوبي انجام دادند و از لحاظ فني در سطح بالايي برگزار شد. صبا نيز مي‌توانست در اين ديدار به برتري دست يابد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 2 بهمن1388ساعت 19:9  توسط سلمان  | 

پيروزي پاس همدان مقابل صباي قم

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم‌هاي پاس همدان و صباي قم در هفته بيست و چهارم ليگ برتر از ساعت 14 و 45 دقيقه در ورزشگاه قدس همدان به مصاف يكديگر رفتند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 2 بهمن1388ساعت 17:59  توسط سلمان  |